کاور کردن ناخن ها چیست

آشنايي با کاور کردن ناخن هاي طبيعي

سلام به خانوماي گلم، در پي سوالات فراواني که شما عزيزان در رابطه با کاور کردن ناخن ها داشتيد و راهنمايي هاي غلط بعضي ها، برآن شدم که توضيحات مختصر و مفيدي در اين مطلب براتون آماده کنم اميدوارم که اين مطلب براي شما عزيزان راهنماي خوبي در زمينه کاور يا کاشت ناخن باشه.
سلام به خانوماي گلم، درپي سوالات فراواني که شما عزيزان داشتيد و همه ميپرسيدند که کاور کردن ناخن ها چيست؟ برآن شدم که توضيحات مختصري و مفيدي در اين مطلب براتون آماده کنم.
ساده و مختصر بگم که کاورکردن ناخن همانند کاشت ناخن مي باشد با اين تفاوت که در کاورکردن از تيپ ناخن استفاده نمي شود و تمامي مواد کاور بر روي ناخن طبيعي شما گذاشته مي شود.
توجه داشته باشيد که يک کاور کردن موفق و زيبا مستلزم ناخن هاي نسبتا بلند شما عزيزان مي باشد
مي دونم شما عزيزان با اين موضوع آشنا هستيد که ناخن هاي بلند شکننده و واقعا آسيب پذير هستند و هر کسي نمي تواند ناخن هاي طبيعي خود را به مدت طولاني بلند و زيبا نگه دارد، اينجاست که کاور کردن ناخن ها به کمک شما مي آيد، شما عزيزان با انجام دادن کاور ناخن ميتوانيد ناخن هاي طبيعي خود را به مدت طولاني بلند و زيبا نگه داريد به اين طريق که مواد مورد استفاده در کاور بر روي سطح ناخن هاي طبيعي شما مي نشيند و از ناخن هاي بلند و طبيعي شما در برابر شکستن محافظت مي کند، به صورتي که ناخن ها همان ناخن هاي طبيعي خودتان هستند با اين فرق که مقداري مواد بر روي سطح ناخن ها اضافه شده و به مدت طولاني ناخن هايتان سالم، زيبا و بدون شکستن خواهند ماند.