راز زیبایی و تناسب اندام زنان کره ای و ژاپنی چیست

تناسب اندام و زيبايي پوست زنان کره اي و ژاپني در واقع جزو منحصربه فردترين هاي دنياست اما چرا؟ راز اين زيبايي پوست و تناسب اندام آنها چيست که حتي انها در سنين بالا هم جواني و جذابيت دارند.
چرا دختران و زنان ژاپني و کره اي تناسب اندام و پوست جوان و بسيار زيبايي دارند. تا حالا به اين فکر کرده ايد که اين زيبايي و تناسب اندام چه راز و رمزي درش نهفته است. تناسب اندام و زيبايي پوست در اصل فامتورهاي مهم زيبايي و جذابيت هستند که امروزه زنان و مردان براي رسيدن به آنها هزينه و وقت زيادي صرف مي کنند. زماني که فردي را با پوستي جوان و زيبا و يا تناسب اندام عالي مي بينيد بدون شک بايد بدانيد که پشت اين زيبايي رازهايي وجود دارند که براي هر قوم و ملت متفاوت است. در ميان تمام کشورهاي دنيا به جرات بايد گفت مردمان ژاپن و کره صاحب بهترين نوع تناسب اندام و زيبايي پوست هستند چرا که چاقي در کشور آمريکا 34 درصد اما در ژاپن و کره تنها 3 درصد است که رازهاي اصلي شامل:

زنان ژاپني مي خورند اما لاغر مي شوند:
نخوردن غذاهاي پرکالري اصل مهم برنامه غذايي براي داشتن تناسب اندام است. آنها به مواد موجود در غذايشان اهميت مي دهند و مهم ترين و اصلي ترين اصل تناسب اندام و زيبايي پوست انها مصرف غذاهاي دريايي است.
سوشي غذاي بسيار معروف و محبوب يک غذاي سرشار از امگا 3 و در عين حال کم کالري است پس مي توان گفت غذاهاي دريايي اصل اول تناسب اندام و زيبايي پوست و موي انهاست.
اصل بعدي ريشه در سنت آنها دارد و آنهم خوردن غذاهاي ترجيحا خام است که شامل مصرف سبزيجات و ميوه هاي خام است که به حد قابل توجهي چربي سوزي را در بدن سرعت مي بخشد. بايستي بدانيد که در جديدترين تحقيقات انجام شده دانشمندان دريافتند که سبزيجات و ميوه هاي خام سوخت چربي به خصوص در اطراف شکم و پهلو را تسريع مي بخشند.

آنها در روز 10.000 قدم ورزش مي کنند!
ورزش ساده ي انها براي تناسب اندام دليل کاهش وزن سريع و داشتن اندامي ايده آل در زنان اين کشورها پياده روي و دوچرخه سواري به طور مداوم است . بله درتس است همين پياده روي و دوچرخه سواري آنهم روزي 30 دقيقه و 10.00 قدم تنها ورزش مهم آنها براي حفظ وزن ايده ال و تناسب اندام است.

آب پز را به سرخ کردني ترجيح مي دهند
براي حفظ سلامت و زيبايي تمامي بخش هاي بدن مردمان سرزمين شرق نوع پخت و پز آب پز را در ارجحيت قرار مي دهند و جالب است بدانيد که اگر انها به ميهماني بروند که غذاي سرخ کردني سرو شود اين را نشانه ي کم اهميتي مهماني از طرف ميزبان مي دانند چرا که انها مي گويند اگر ميزبان به ميهمان علاقه داشته باشد بايستي به سلامت ميهمان اهميت قائل شود.