خریداران بالقوه ساعت هوشمند اپل

ساعت هوشمند اپل به کاربر امکان انجام فعاليت هايي مانند مشاهده ايميل و پيام هاي ديگر، پرداخت هزينه کالاهاي خريداري شده و نظارت بر شرايط سلامت و تناسب اندام خود را مي دهد و نخستين محصول قابل توجه و جديد اپل از زمان عرضه آي‌پد در سال 2010 محسوب مي شود.
عصرايران؛ محمد مهدي حيدرپور - انتظار مي رفت ساعت هوشمند اپل يا اپل واچ تا چند روز ديگر يعني در نهم مارس روانه بازار شود. اپل دعوتنامه هايي را براي رويدادي زنده در اين روز ارسال کرده اما اطلاعاتي درباره اين که به چه چيزي اختصاص خواهد داشت، ارائه نکرده است. از سوي ديگر، طي مصاحبه اي که اخيرا "تيم کوک"، مديرعامل اپل، داشته زمان عرضه اپل واچ ماه آوريل ذکر شده است.
به گزارش "گروه علم و فناوري" عصرايران، ساعت هوشمند اپل به کاربر امکان انجام فعاليت هايي مانند مشاهده ايميل و پيام هاي ديگر، پرداخت هزينه کالاهاي خريداري شده و نظارت بر شرايط سلامت و تناسب اندام خود را مي دهد و نخستين محصول قابل توجه و جديد اپل از زمان عرضه آي‌پد در سال 2010 محسوب مي شود.
اپل واچ در سه مدل استاندارد، اسپرت و اديشن با طرح هاي بند مختلف روانه بازار خواهد شد. در ادامه نگاهي به برخي از مشتريان بالقوه که اين ساعت هوشمند مي تواند توجه آنها را به سوي خود جلب کند، خواهيم داشت.

طرفداران موسيقي
اپل واچ مي تواند بي نياز از موبايل هوشمند به صورت مستقيم و از طريق بلوتوث به هدفون ها متصل شود.

عاشقان تناسب اندام
انتظار مي رود حسگرهاي تعبيه شده در اپل واچ جريان فعاليت هاي بدني کاربر را رديابي کرده و اطلاعاتي دقيق را به وي ارائه کند.

دوستداران خانه هاي هوشمند
انتظار مي رود ساعت هوشمند اپل با پشتيباني از مجموعه "بسته خانه" (HomeKit) اين شرکت قادر به کنترل از راه دور لوازم خانگي باشد.