اسپاتیفای موسیقی حق همه است!


اگر شما هم علاقه‌مند به سبک‌های مختلف موسیقی باشید، حتما خوشحال می‌شوید که به دنیایی از موسیقی‌های رایگان البته با رعایت حقوق کپی‌رایت دسترسی داشته باشید.

این اتفاق خوب، حدود ۵‌ سال پیش رخ داد!

 

اتفاقی که اپلیکیشن اسپاتیفای توسعه‌دهنده آن است. اپلیکیشن اسپاتیفای در‌ سال ۲۰۰۸ توسط یک تیم سوئدی شروع به کار کرد و هم اکنون حدود ۲۴‌میلیون کاربر فعال در سراسر دنیا دارد.

اسپویفایشما می‌توانید به وسیله تلفن هوشمند، تبلت ‌و رایانه شخصی خود تنها با‌ اتصال به اینترنت، در‌ هر جایی که هستید موسیقی‌های مورد علاقه خود را گوش دهید.

 

 با اتصال به‌ شبکه‌های‌اجتماعی می‌توانید دوستان خود را به این سرویس دعوت کنید و با دنبال‌کردن آنها سبک‌ها، آلبوم‌ها و خواننده‌های جدید را کشف کنید.

 شما با ساخت پلی‌لیست‌های مختلف از موزیک‌های موردعلاقه خود می‌توانید آن را با دیگر دوستان‌تان به اشتراک بگذارید یا به صورت اشتراکی پلی‌لیست‌هایی از آهنگ‌های موردعلاقه خود و دوستان‌تان را ایجاد کنید.

 

این سرویس متشکل از ۲۰‌میلیون قطعه موسیقی است که شما می‌توانید براساس خواننده، آلبوم، ناشر آهنگ و ژانرها، آهنگ‌های موردعلاقه خود را جست‌وجو کنید.

سرویس اسپاتیفای همچنین بر‌اساس موسیقی‌هایی که گوش می‌کنید آهنگ‌های جدید را به شما پیشنهاد می‌دهد.

 

این سرویس در ۳ حالت رایگان، نامحدود و پریمیوم ارایه می‌شود و در حالت رایگان برای کاربران بعد از گوش‌دادن چند قطعه موسیقی تبلیغات صوتی پخش می‌شود که با پرداخت مبلغ حق عضویت خود می‌توانید از شر این تبلیغات خلاص شوید.

 

 شما همچنین با توسعه حساب کاربری خود می‌توانید آهنگ‌های موردعلاقه تان را دانلود کنید و هنگامی که دسترسی به اینترنت ندارید، به آنها گوش دهید. البته برای آپدیت حساب خود باید پول آن را پرداخت کنید.

 

این سرویس برای اغلب پلت‌فرم‌های همراه و سیستم عامل‌های پر‌استفاده در دسترس است.  

 

شما با مراجعه به آدرس  spotify.com به وسیله حساب‌های کاربری توییتر و فیس‌بوک خود می‌توانید در این سرویس عضو و اکانت spotify شوید و دوستان خود را نیز دعوت کنید


چه چیزهایی بر روی اسپاتیفای هست؟

 

موسیقی

 

آرشیو کاملی متشکل از میلیون‌ها آهنگ فارسی و انگلیسی از خواننده‌های مطرح و نوپای ایران و جهان بر روی اسپاتیفای قرار دارد

 

Playlist ها

 

بر روی اسپاتیفای، می‌توانید پلی لیست‌‌های بسیار زیادی شامل آهنگ‌های مرتبط با سبک موسیقی مورد علاقه خود، خواننده‌های مورد‌علاقه خود، یا برای زمان‌ها و رویداد‌های مختلف پیدا کنید!

 

جدید ترین آهنگ ها

 

روزانه هزاران آهنگ از خواننده‌های مختلف ایران و جهان آخرین بر روی اسپاتیفای قرار می‌گیرند و شما می‌توانید جزو اولین افرادی باشید که به این آهنگ‌ها گوش می‌دهید!

 

همین الان خرید کنید تا کل آهنگ را بشنوید

به سادگی...

 

جستجو کنید!

 

آهنگ یا خواننده مورد علاقه خود را به راحتی جستجو کنید و بیابید!

 

کشف کنید!

 

آهنگ‌هایی که بیشتر از بقیه در جهان یا کشورهای مختلف Play شده‌اند، یا آهنگ‌هایی که جدیدا منتشر شده‌اند را کشف و گوش کنید!

 

دانلود کنید!

 

با خرید اشتراک پرمیوم اسپاتیفای، می‌توانید آهنگ‌ها، آلبوم‌ها و پلی لیست‌های مختلف را بر روی گوشی یا کامپیوتر خود دانلود کرده و در هر زمان و مکانی گوش دهید!