ده هدفون حرفه ای موسیقی

واحد دسيبل براي اندازه گيري شدت صوت استفاده مي‌ شود . محدوده شنوايي انسان بين ?? تا ????? هرتز مي‌باشد. دسيبل معمولاً به عنوان يکاي تراز فشار صدا شناخته مي‌شود، ولي علاوه بر تراز صدا، دسي‌بل در بسياري از اندازه‌گيري‌هاي علمي و مهندسي مورد استفاده قرار مي‌گيرد. به مقاومت جريان AC در سيم پيچ ، بلندگو و هدفون امپدانس مي گويند، که با واحد اهم اندازه گيري مي شود . اين مقاومت وابسته به فرکانس بوده و همواره در فرکانس هزار هرتز تعيين شده است. هدفون با امپدانس پايين از ?? تا ??? اهم است که در دستگاههاي کوچک اجرا کننده موسيقي و لپ تاپ و موبايل و تبلت استفاده مي شود. امپدانس متوسط هدفون از ??? تا ??? اهم است که براي استفاده از آن نياز به آمپلي فاير است. هدفون با امپدانس بالا نيز از ??? تا ??? اهم بوده و براي اجرا بايد آمپلي فاير کلاس A در اختيار داشت.

ده هدفون حرفه اي موسيقي
? -هدفون گرادو ( Grado PS1000
اين هدفون گران قيمت داراي فرکانس پخش بسيار بالايي بين ? هرتز تا ?? کيلوهرتز را دارد که تا ?? هرتز بالاتر از متوسط هدفون هاي بازار است. به عقيده بسياري از کارشناسان و فعالان بازار، اين هدفون بهترين انتخاب براي موسيقيدان ها و کاربران حرفه اي است که طراحي ساده و مدرني هم دارد. اين هدفون ???? دلار قيمت دارد.


? – هدفون گرادو ( Grado PS1000 i )
اين هدفون هم داراي فرکانس پخش بين ? هرتز تا ?? هرتز است و با آستانه شنوايي انسان هم سازگاري دارد. کارشناسان مجله PC Magazine در اين مورد مي گويند که اين هدفون از کيفيت صداي بسيار بالايي برخوردار است و با قيمتي منطقي (??? دلار) فروش خوبي را هم در بازار به دست آورده است.


? – هدفون گرادو ( Grado SR325 is )
هدفوني با قيمت ارزانتر(??? دلار) که حساسيتي برابر ?? دسيبل دارد و از هدفون هاي هم قيمت خودش با کيفيت تر به نظر مي رسد. اين هدفون براي استفاده در خانه هم مناسب است و جوايز مختلفي را براي طراحي و کيفيت دريافت کرده است.

? – هدفون سنهايزر (Sennheiser HD 25 Original)
هدفون هاي شرکت سنهايزر به خاطر کيفيت بالا در بازار شناخته مي شوند و اين مدل با حساسيت ??? دسيبل بسيار بالاتر از رقباي خودش در بازار قرار دارد. اين هدفون داراي سيمي با طول ? فوت است که تا ?? درصد از محصولات مشابهش در بازار بلندتر بوده و کاربرانش را در حرکت آزاد مي گذارد.و از لحاظ قيمت بسيار مناسب و حدود ??? دلار است.

? – هدفون گرادو ( Grado SR125 i )
اين هدفون به عنوان بهترين هدفون براي بازي هاي ويدئويي در بازار شناخته مي شود و حساسيتي برابر ?? دسيبل دارد. کاربران اين هدفون معتقدند که هنگامي که با استفاده از آن به موسيقي گوش مي دهند، حس مي کنند در استوديو قرار دارند. وداراي قيمت باور نکردني ??? دلاري مي باشد.

? – هدفون سنهايزر (Sennheiser IE 8)
اين هدفون با حساسيت بالاي ??? دسيبل خودش مي تواند موسيقي را با جزئيات زيادي براي کاربرانش پخش کند. طراحي گوشي هاي اين هدفون به صورت داخل گوشي است و صداي باس را با کيفيت بالايي پخش مي کند . همچنين داراي قيمتي معادل ??? دلار مي باشد

? – هدفون شور (Shure SE535)
اين هدفون حساسيتي برابر ?? دسيبل دارد همچنين قيمت ??? دلاري اين هدفون آن را در ميان گرانترين هاي بازار قرار داده است. با اين همه اما شايد نسبت به هدفون هاي هم قيمت خودش در ميان حرفه ايها کيفيت کمتري داشته باشد.

? – هدفون سنهايزر (Sennheiser HD 25-1 II)
اين هدفون با حساسيت ??? دسيبلي کيفيت خوبي داشته و به خوبي طرفداران اين برند را با قيمت نسبتا ارزان خود( ??? دلار) براي خريد قانع کرده است. آموزش ميکس و مستر

? – هدفون جي وي سي (JVC HAFX1X)
ارزان ترين هدفون در ميان بهترين هاي بازار که با حساسيت ??? دسيبلي خودش صدا را با کيفيت مناسبي براي کاربرانش پخش مي کند ?? دلاري است. اين هدفون هم از کابل بلندي بهره مي برد و استفاده از گوشي آن براي کاربران مختلف راحت است.

?? – هدفون نيو فورس (NuForce NE-600M/X)
اين هدفون حساسيتي برابر ??? دسيبل دارد و با وجود قيمت پايين و ?? دلاري اش ، صدا و موسيقي را با کيفيت قابل قبولي براي کاربرانش پخش مي کند. وزن سبک اين هدفون هم براي کاربران ورزشکار مي تواند جالب توجه باشد.