اسپاتیفای موسیقی حق همه است!


اگر شما هم علاقه‌مند به سبک‌هاي مختلف موسيقي باشيد، حتما خوشحال مي‌شويد که به دنيايي از موسيقي‌هاي رايگان البته با رعايت حقوق کپي‌رايت دسترسي داشته باشيد.

اين اتفاق خوب، حدود ?‌ سال پيش رخ داد!

 

اتفاقي که اپليکيشن اسپاتيفاي توسعه‌دهنده آن است. اپليکيشن اسپاتيفاي در‌ سال ???? توسط يک تيم سوئدي شروع به کار کرد و هم اکنون حدود ??‌ميليون کاربر فعال در سراسر دنيا دارد.

اسپويفايشما مي‌توانيد به وسيله تلفن هوشمند، تبلت ‌و رايانه شخصي خود تنها با‌ اتصال به اينترنت، در‌ هر جايي که هستيد موسيقي‌هاي مورد علاقه خود را گوش دهيد.

 

 با اتصال به‌ شبکه‌هاي‌اجتماعي مي‌توانيد دوستان خود را به اين سرويس دعوت کنيد و با دنبال‌کردن آنها سبک‌ها، آلبوم‌ها و خواننده‌هاي جديد را کشف کنيد.

 شما با ساخت پلي‌ليست‌هاي مختلف از موزيک‌هاي موردعلاقه خود مي‌توانيد آن را با ديگر دوستان‌تان به اشتراک بگذاريد يا به صورت اشتراکي پلي‌ليست‌هايي از آهنگ‌هاي موردعلاقه خود و دوستان‌تان را ايجاد کنيد.

 

اين سرويس متشکل از ??‌ميليون قطعه موسيقي است که شما مي‌توانيد براساس خواننده، آلبوم، ناشر آهنگ و ژانرها، آهنگ‌هاي موردعلاقه خود را جست‌وجو کنيد.

سرويس اسپاتيفاي همچنين بر‌اساس موسيقي‌هايي که گوش مي‌کنيد آهنگ‌هاي جديد را به شما پيشنهاد مي‌دهد.

 

اين سرويس در ? حالت رايگان، نامحدود و پريميوم ارايه مي‌شود و در حالت رايگان براي کاربران بعد از گوش‌دادن چند قطعه موسيقي تبليغات صوتي پخش مي‌شود که با پرداخت مبلغ حق عضويت خود مي‌توانيد از شر اين تبليغات خلاص شويد.

 

 شما همچنين با توسعه حساب کاربري خود مي‌توانيد آهنگ‌هاي موردعلاقه تان را دانلود کنيد و هنگامي که دسترسي به اينترنت نداريد، به آنها گوش دهيد. البته براي آپديت حساب خود بايد پول آن را پرداخت کنيد.

 

اين سرويس براي اغلب پلت‌فرم‌هاي همراه و سيستم عامل‌هاي پر‌استفاده در دسترس است.  

 

شما با مراجعه به آدرس  spotify.com به وسيله حساب‌هاي کاربري توييتر و فيس‌بوک خود مي‌توانيد در اين سرويس عضو و اکانت spotify شويد و دوستان خود را نيز دعوت کنيد


چه چيزهايي بر روي اسپاتيفاي هست؟

 

موسيقي

 

آرشيو کاملي متشکل از ميليون‌ها آهنگ فارسي و انگليسي از خواننده‌هاي مطرح و نوپاي ايران و جهان بر روي اسپاتيفاي قرار دارد

 

Playlist ها

 

بر روي اسپاتيفاي، مي‌توانيد پلي ليست‌‌هاي بسيار زيادي شامل آهنگ‌هاي مرتبط با سبک موسيقي مورد علاقه خود، خواننده‌هاي مورد‌علاقه خود، يا براي زمان‌ها و رويداد‌هاي مختلف پيدا کنيد!

 

جديد ترين آهنگ ها

 

روزانه هزاران آهنگ از خواننده‌هاي مختلف ايران و جهان آخرين بر روي اسپاتيفاي قرار مي‌گيرند و شما مي‌توانيد جزو اولين افرادي باشيد که به اين آهنگ‌ها گوش مي‌دهيد!

 

همين الان خريد کنيد تا کل آهنگ را بشنويد

به سادگي...

 

جستجو کنيد!

 

آهنگ يا خواننده مورد علاقه خود را به راحتي جستجو کنيد و بيابيد!

 

کشف کنيد!

 

آهنگ‌هايي که بيشتر از بقيه در جهان يا کشورهاي مختلف Play شده‌اند، يا آهنگ‌هايي که جديدا منتشر شده‌اند را کشف و گوش کنيد!

 

دانلود کنيد!

 

با خريد اشتراک پرميوم اسپاتيفاي، مي‌توانيد آهنگ‌ها، آلبوم‌ها و پلي ليست‌هاي مختلف را بر روي گوشي يا کامپيوتر خود دانلود کرده و در هر زمان و مکاني گوش دهيد!